Druhy crazy čoček

Pokud jste se ještě s crazy čočkami nikdy nesetkali, pak budete možná udiveni, že něco takového existuje. Tyto crazy čočky se liší od klasických kontaktních čoček tím, že jejich primární účel je vylepšení barvy vašich očí. Jinými slovy – jde zde spíše o vaši image než o zlepšení zraku. Čočky se používají k tomu, abyste mohli mít přes oči zajímavou barvu nebo obrázek.

Color Crazy čočky

 

Aqua crazy čočky

Barevné čočky

Základní crazy čočky jsou pouze barvy. Tyto levné čočky překryjí barvu vašich oči. Barevný odstín je ukrytý uvnitř čočky, takže po jejím nasazení se vám změní například barva vašich hnědých očí na modrou atd. Do čoček jsou často přimíchány různé efekty a přechody barev, nebo čočka také různě reaguje na různé druhy osvětlení. Například v klubech, kde se používají různé barevné UV světla tyto čočky mohou úžasně vyniknout.

Barevné čočky s motivy

Tento typ čoček slouží k vyjádření nějakého symbolu. Typickým příkladem můžou být levné čočky s obrázkem fotbalového míče, kdy se vám místo oční bulvy zobrazí fotbalový míč. Tyto čočky mají spoustu motivů a používají k různým příležitostem. Takže pokud si budete chtít takové čočky vybrat, stačí si jen rozkliknout daný motiv. Dokonce nabízíme i crazy čočky s filmovými tématy.  V různých filmech se objevují hrdinové jako Avatar atd. a i na toto výrobci čoček reagují a snaží se přizpůsobit vkusu zákazníků.

Soccer